Kurzy

Tento uzavřený kurz je určen pro ty z vás, kdo chcete začít z podpatky a opravdu důkladně porozumět technice tak, aby vám nic neuniklo. Je vhodný pro levely L2 výše, je potřeba tedy zvládnout základní úchopy a otočky na tyči.

Kurz obsahuje 5 lekcí za cenu 1000 Kč. Pokud by se stalo, že se na lekci nemůžete dostavit, můžete si ji nahradit na některé z otevřených lekcí.

Úterý 19:15 - 20:45.

Lekci vede: Lenka Michalová

Hlásit se můžete zde: https://www.supersaas.cz/schedule/Lunika/Pole_dance .

Miluješ tanec, nebojíš se dřiny? Chceš být silná, ale i pružná a ladná? Pak je toto kurz pro tebe.
11 lekcí za 2200 Kč. Začínáme už v říjnu. Pokud by se stalo, že na hodinu nemůžeš přijít. 3 si můžeš nahradit na otevřených lekcích.
Oproti otevřeným lekcím je výhoda v tom, že do skupinky nepřichází stále nové tanečnice a tak může lektor stále navazovat a máš jistotu, že se naučíš vše potřebné do dalších levelů. Navíc pokud jsi stydlín, budeš se stále setkávat se stejnými lidmi.

Postupně se naučíme základní triky na tyči. Na sebe si na první lekci vezměte kraťasy, na rozcvičení i nějaké tepláky, které si přes ně můžete snadno obléknout a sportovní podprsenku. Při tanci u tyče je potřeba myslet také na to, že součástí oblečení by neměly být zipy či jiné ozdoby, které by mohly tyč poškodit. Taktéž sundáváme hodinky a všechny šperky. 

Termíny kurzů: 

Pondělí 19:15 - 20:30

Pátek 17:00 - 18:15

Vyučuje: Veronika Honková

Pole dance je sport, který děti naučí své tělo vnímat a ovládat Součástí lekcí jsou základy gymnastiky, taneční průprava, protažení.
Uzavřený kurz začíná v říjnu a vybrat si můžete z těchto termínů:


Středa 14:30 - 15:45
Neděle 16:30 - 17:45.


Kurz je na 11 lekcí, cena je 2200 Kč. Pokud se stane, že dítko nemůže přijít a včas se omluvíte, tedy alespoň 12 hodin před lekcí, můžete si (maximálně ovšem 3 lekce), nahradit.


Skupinku otevíráme pouze v případě přihlášení alespoň 5 dětí. Takže hlaste se včas!!!