Poznejte náš tým

Veronika Honková

Jsem spoluzakladatelkou studia, na mě se tedy můžete obracet, pokud chcete zjistit cokoliv ohledně jeho chodu. 

Jsem certifikovanou trenérkou Pole dance, již několik let je mou každodenní náplní práce osobní trénink. Pomáhám lidem správně a zdravě se pohybovat a i v pole dance kladu důraz na kvalitní přípravu těla na jednotlivé prvky. Miluji, jak se v tomto sportu dokáže spojit ladnost tance a síla. Věřím, že to okouzlí i Vás!

Soutěžím od roku 2016, pro mě zatím největším zážitkem a také nejvýznamnějším úspěchem je 1. místo na Mistrovství světa v Pole Art 2021. 

Vedu lekce Contempole, Pole dance, Pole funkční trénink, Spinning pole, Mobilizace a stretching.

Více info o mně najdete zde:

Lenka Michalová

Lenka se výuce pole dance věnuje již několik let. Má zkušenosti nejen s lektorskou činností, ale také se soutěžením. Je zvyklá makat naplno, zkoušet nové prvky a kombinace. Takže její lekce rozhodně nejsou nuda.

Učila od juniorů po masters. Je přátelská, na lekcích je trpělivá, vše dokáže vysvětlit a je ochotná z Vás vytáhnout maximum, pokud tomu půjdete jen trochu naproti.

Vyučuje lekce L1, L2, Exotic.

Iryna Slavnaya

Iryna se věnuje pole dance od roku 2014. Má ráda všestrannost, ráda se učí nové triky, ale hlavně tančí. Miluje podpatky, ale i smyslný tanec bez nich.  Zúčastnila se celé řady workshopů a opakovaně vystupovala na veřejnosti. 

Jak můžete tušit, Iryna k nám zavítala z Ukrajiny, kde je oblíbeným stylem pole dance ten nejženštější, a to Exotic. Její čeština není ještě dokonalá, ale vše vám vynahradí svými krásnými, plynulými pohyby, u kterých netřeba slov. Přijďte i vy v sobe objevit onu ženskost a smyslnost na jejích lekcích. 

Vyučuje lekce Exotic


Jana Bednářová

Jana je energická, charismatická osobnost, tanečnice tělem i duší. Na svých lekcích dokáže být přísná, ale na jejich konci máte zaručeně skvělý pocit z dobře odvedené práce a je jisté, že jste se posunuli zase o kus dál.

Jako dítě začínala s gymnastikou, od 14 let si přivydělávala jako gogo tanečnice. To ji přivedlo i na Mallorcu, kde pracovala v prestižních klubech pod vedením skvělého ruského choreografa. Asi v 18 letech si zamilovala pole dance. Na svém prvním mistrovství v roce 2015 nastoupila hned do kategorie Profesionálů a získala nejen krásné 4. místo, ale cenu za nejlepší umělecký dojem. V roce 2016 už to bylo místo 2. a od té doby se pohybuje v kategorii Elite, která je v České republice nejvyšší. V této kategorii se umístila na 2. místě v roce 2018 i na International Pole Art Slovakia. V roce 2020 si střihla kategorii Dobles na Czech pole championship a s parťačkou se umístily na nádherném 2. místě.

Její dominantou jsou ovšem battly, musíme zmínit alespoň minimum jejích úspěchů: 1.místo Moto Pole show battle 2017, 1.místo Metronom battle 2018, 1. místo Big One battle 2018, 1.místo Airko Liberec battle 2018, 3.místo Prague Harley days battle 2015, 2.místo Prague Harley days battle 2019.

Jana zatím vede víkendové workshopy Pole dance pro L3, L4, Chair dance, Exotic L3, L4, v případě zájmu rozběhneme i pravidelné lekce.


Jana Klímová

Janě se vždy líbila akrobacie a gymnastika, ale narodila se v malém městě, kde bohužel nebyla možnost se takovým sportům věnovat. Ve druhé třídě začala chodit na aerobik a na gymplu se trochu věnovala street dance. 

Po příchodu na VŠ do Brna zkoušela další sporty a tance (capoeira, Port de Bras, step aerobik, společenské tance apod.). Stále ji lákala ta akrobacie, ale neměla tanečního partnera. Těžko se shání, zvlášť když žena není úplný drobeček. 

Až pak narazila na pole dance, který ji ohromil. Začala se mu věnovat v rámci tělocviku při studiu v Brně, pak i na Erasmu ve Finsku. Po dostudování VŠ odešla pracovat do Velké Británie, kde měla možnost absolvovat workshopy s úspěšnými pole dancery, jakými jsou např. Oona Kivelä, Bendy Kate nebo Alex Shchukin. Pravidelně chodila na lekce do studií v Londýně, kde učili Sam King nebo Hannah Rose Kaynes. Začala i soutěžit v amatérských soutěžích a postupně se umisťovat na stupních vítězů. 

Po čtyřech letech v Anglii se vrátila do Česka a vdala se do Ostravy, kde začala učit ve studiu Cirkus. Jelikož už byla lektorka, musela soutěžit v kategorii profesionálů, ve které se dostala do finále soutěže Pole Sport. Krátce na to otěhotněla a nyní má 2 děti, takže času na pole dance tolik nezbývá. Jsme moc rádi, že se rozhodla trávit ten čas u nás ve studiu. Neváhejte využít jejích mezinárodních zkušeností prozatím na lekcích pro začátečníky. 

Vyučuje lekce L1