Pole dance

Začátečníci L1
Začátečníci L1

Postupně se naučíme základní triky na tyči. Na sebe si na první lekci vezměte kraťasy, na rozcvičení i nějaké tepláky, které si přes ně můžete snadno obléknout a sportovní podprsenku. Při tanci u tyče je potřeba myslet také na to, že součástí oblečení by neměly být zipy či jiné ozdoby, které by mohly tyč poškodit. Taktéž sundáváme hodinky a všechny šperky.

Příklad vyučovaných prvků: chůze kolem tyče, piruette, half piruette, chair spin, corcscrew spin, fireman spin, reverse spin, pole seat, lay beck, cross knee release, crucifix, šplh, invert.....

Do této skupiny vstupujeme, pokud nám nedělají problém základní spiny, šplh a umíme invert ze země. Stále opakujeme i začátečnické prvky. Přidáváme ale další a učíme se těžší kombinace. 

Příklad dalších vyučovaných prvků: cupid, star, šplh přes předloktí, geminy (outside),  martiny seat, scorpio (inside)., superman, základní handstands (stojky), invert z tyče, spiny na jedné ruce.

Středně pokročilí L3
Středně pokročilí L3

Do této lekce postupujeme v případě, že již umíme invert z tyče, šplh přes předloktí a spiny na jedné ruce,  nemusíte se ale bát, stále opakujeme a zdokonalujeme prvky L2.

Další vyučované prvky: handspring, shoulder mount, brass monkey, těžší stojky, marley, šplh hlavou dolů, invert z tyče, lítačka, titanic, floor K, aysha, iquana.... 

Pokročilí L4
Pokročilí L4

Do této skupiny vstupujeme v případě, že umíme lítačku, handspring, shoulder mount, šplh hlavou dolů, iguanu, stále ale opakujeme a zdokonalujeme.

Další vyučované prvky: 

dragon tail, phoenix, chinese phoenix, regrips, salto, deadlifts, iquana fall, fonji....