Taneční lekce

Contempole
Contempole

Lekce Contempole pro Vás chystáme znovu od dubna 2023, pokud máte zájem, neváhejte nás kontaktovat a my se Vám ozveme. 

Opravdové propojení "pole" a "dance", tedy prvků, které děláme na tyči a tanečních prvků. Lekce je určena těm, kteří již na tyč alespoň půl roku chodí a jsou tedy seznámeni alespoň se základními úchopy. Naučíme se základy práce s podlahou, tedy "floorwork" a budeme trénovat plynulost mezi přechody od jednoho prvku k druhému, neboli v naší hantýrce "flow". Každý měsíc trénujeme novou choreografii, ale přidat se můžete kdykoliv. Na lekci je vhodné nosit delší kalhoty a trička s rukávem, pokud lektor nevyžaduje jinak.

Exotic L1,L2
Exotic L1,L2

Každou lekci se naučíme krátkou choreografii. Lekce probíhá v botách na podpatcích, určených přímo pro exotic pole dance. První lekci si můžete vyzkoušet i bez bot, je potřeba si vzít určitě alespoň ponožky, poté ale doporučujeme opravdu správné obutí. Lekce je vhodná pro L2 výše. 

Prozatím máme lekce otevřené, tedy můžete příjít kdykoliv. Pokud s podpatky začínáte, případně začínáte úplně na tyči, právě pro Vás chystáme First step kurz, který otevřeme v dubnu 2023, pokud máte zájem, neváhejte nás předběžně kontaktovat a my Vám dáme vědět.